Home Kontakt

Kontakt

favicon1Good Books powstało w 2007 r. jako inicjatywa służąca wydawcom, księgarzom, bibliotekom i bibliotekarzom oraz autorom. Dzięki praktycznej wiedzy o polskim i światowym rynku wydawniczym, edukacyjnym oraz nowych technologii jesteśmy w stanie pomagać w rozwoju instytucjom kultury i przedsiębiorcom. Chętnie dzielimy się dobrymi praktykami, implementujemy skuteczne rozwiązania technologiczne oraz nieustannie edukujemy na licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu nowych technologii, marketingu, zarządzania produktami oraz prawa autorskiego.  Sprawdź już teraz naszą ofertę.

Na swoim koncie mamy wiele doświadczeń w zakresie wdrażania nowych technologii i zarządzania produktami na rynku wydawniczym oraz dla przedsiębiorców. Współpracowaliśmy między innymi z:

Wolters Kluwer Polska

Instytut Wzornictwa Przemysłowego – w projekcie Zaprojektuj Swój Zysk budowa Internetowej Biblioteki Wzornictwa

Telefonia Dialog SA (obecnie Netia SA)

Young Digital Planet SA – stworzenie rozwiązań Mobile Book Trail oraz Mobile School Trail

Dla Instytutu Studiów Klasycznych, Śródziemnomorskich i Orientalnych Uniwersytetu Wrocławskiego stworzyliśmy nowoczesny program kształcenia filologów na specjalności edytorsko-wydawniczej.

Mamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania – zarówno ze środków krajowych, zagranicznych ministerialnych jak i europejskich. Nasze wnioski dwukrotnie otrzymywały dofinansowanie z programu Cultura 2000 oraz Kreatywna Europa.

Odpowiadamy także za stworzenie takich portali i wydawnictw jak:

www.prawosocjalne.pl

www.czeskieklimaty.pl

www.słowackieklimaty.pl

www.ksiazkoweklimaty.pl

oraz aplikacji Mobile Book Trail na systemy iOS oraz Android

Zachęcamy do kontaktu i współpracy:

tel. +48 604 998 304

email: goodbooks@goodbooks.pl