Home Fundusze Europejskie

Fundusze Europejskie

  Formularz zgłoszeniowy do udziału w mobilnej grze miejskiej pn. „Aleją gwiazd. Szlakiem Funduszy Europejskich" organizowanej w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 14 maja 2023 r.

  Weź udział w grze, poznaj najważniejsze inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich w Warszawie i wygraj nagrody! Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać dostęp do gry. Wszystkie potrzebne informacje wyślemy 12 maja (piątek) na podany przez Ciebie adres mailowy.

  Do zobaczenia w niedzielę 14 maja na starcie!

  Ile osób jest w Twojej drużynie?

  Czy Ty i wszystkie osoby w Twojej drużynie to osoby pełnoletnie? Jeśli nie, wpisz imiona i nazwiska osób niepełnoletnich.

  W przypadku osób nieletnich konieczne będzie wypełnienie i podpisanie formularza zgody rodzica/opiekuna na udział w grze. Wypełnij formularz zgody i prześlij go na maila dofe@goodbooks.pl lub dostarcz do punktu start/meta koniecznie przed rozpoczęciem gry. Formularz dostępny jest jako załącznik do REGULAMINU oraz na stanowisku startowym gry w dniu wydarzenia.

  Czy Ty (lub inna osoba z drużyny) będziesz potrzebować pomocy asystenta wspierającego osoby z niepełnosprawnościami podczas udziału w grze?