Home O nas Krzysztof Bieganowski
Krzysztof Bieganowski

Krzysztof Bieganowski

„Lubię produktywność. Cieszę się, gdy mogę robić coś, co ma sens. Staram się traktować życie zawodowe i prywatne jak sprzymierzeńców. A work-life balance to dla mnie wyświechtany frazes. Jestem spełnionym ojcem, mężem i pewnie jeszcze kilka ról mógłbym znaleźć.

Zawodowo kręci mnie marketing, który dla mnie jest sprytnym sprawianiem, aby klient poczuł się mądry i dokonywał mądrych wyborów. Wierzę, że ludzie potrzebują zabawy, radości i gry, stąd pewnie nazwa mojej firmy “People Need Fun”.

To już ponad 9 lat doświadczenia w marketingu, gdzie mocno koncentruję się na mediach społecznościowych, tworzeniu kampanii, pokazywaniu firmom jak zaistnieć w “internetach”. Pomagam im w budowaniu tzw. lejka marketingowego, z którego otrzymują ode mnie, co tylko zechcą.

Miałem przyjemność współpracować z wieloma fantastycznymi zespołami. Jeszcze niedawno, w jednej z firm branży IT obejmowałem stanowisko “Head of Global Marketing”, czyli w wolnym tłumaczeniu “głowa globalnego marketingu”. I musze przyznać, że ta polska wersja brzmi o wiele lepiej…
Teraz pracuję dla siebie, sam daję sobie podwyżki i urlopy.”

Zobacz moje najnowsze publikacje

[mc4wp_form id=”896″]