Home Szkolenia (uszyte) na miarę Twojej instytucji

Szkolenia szyte na miaręSzkolenia (uszyte) na miarę Twojej instytucji

Od ponad 15 lat Good Books odpowiada na potrzeby szkoleniowe pracowników bibliotek. W naszej aktualnej ofercie szkoleniowej znajdziesz ponad 250 różnorodnych propozycji warsztatów, kursów i webinarów. Doskonalą one wiedzę i rozwijają kompetencje przydatne w pracy bibliotekarza. Organizujemy także wydarzenia skierowane do użytkowników i czytelników bibliotek. Zdajemy sobie jednak sprawę, że każda instytucja jest wyjątkowa, co znajduje odzwierciedlenie w potrzebach szkoleniowych.

Intetresującego Cię tematu szkolenia lub warsztatu nie ma w naszej ofercie? Stworzymy go dla Twojej instytucji!

Napisz nam, czego potrzebujesz, a my dołożymy wszelkich starań, aby – niczym wprawny krawiec – uszyć szkolenie na miarę Twojej instytucji. Znajdziemy najlepszego trenera, z którym wspólnie stworzymy plan szkolenia. Wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje szkoleniowe potrzeby!

punkt 1

Sprawdź listą szkoleń od Good Books

Przejrzyj szkolenia w poszczególnych kategoriach lub pobierz listę naszych szkoleń w pliku PDF, aby szybko sprawdzić, czy poszukiwane przez Ciebie szkolenie znajduje się w naszej ofercie.

punkt 2

Na liście nie ma szkolenia, którego szukasz?

Daj znam znać, czego potrzebujesz! Chcesz połączyć dwa szkolenia w jedno? A może masz zupełnie nowy pomysł na szkolenie lub warsztat? Skorzystaj z poniższego formularza i jak najdokładniej napisz, jakiego szkolenia/warsztatu potrzebują pracownicy lub użytkownicy Twojej instytucji.

punkt 3

Stworzymy szkolenie specjalnie dla Ciebie!

Korzystając z wiedzy i ponad 15-letniego doświadczenia w organizowaniu szkoleń dla kadr kultury stworzymy dla Ciebie szkolenie: od koncepcji aż do przeprowadzenia.

 

Opisz w formularzu, jakie szkolenie chcesz zorganizować – skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły!

   

  Wolisz porozmawiać? Zadzwoń!

  Joanna Czuszel
  +48 530 752 569

  Aleksandra Batruch
  +48 537 449 555