Home Szkolenia (uszyte) na miarę Twojej instytucji
by Łukasz Braun

Szkolenia szyte na miaręSzkolenia (uszyte) na miarę Twojej instytucji

Od ponad 15 lat Good Books odpowiada na potrzeby szkoleniowe pracowników bibliotek. W naszej aktualnej ofercie szkoleniowej znajdziesz ponad 250 różnorodnych propozycji warsztatów, kursów i webinarów. Doskonalą one wiedzę i rozwijają kompetencje przydatne w pracy bibliotekarza. Organizujemy także wydarzenia skierowane do użytkowników i czytelników bibliotek. Zdajemy sobie jednak sprawę, że każda instytucja jest wyjątkowa, co znajduje odzwierciedlenie w potrzebach szkoleniowych.

Intetresującego Cię tematu szkolenia lub warsztatu nie ma w naszej ofercie? Stworzymy go dla Twojej instytucji!

Napisz nam, czego potrzebujesz, a my dołożymy wszelkich starań, aby – niczym wprawny krawiec – uszyć szkolenie na miarę Twojej instytucji. Znajdziemy najlepszego trenera, z którym wspólnie stworzymy plan szkolenia. Wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje szkoleniowe potrzeby!

punkt 1

Sprawdź listą szkoleń od Good Books

Przejrzyj szkolenia w poszczególnych kategoriach lub pobierz listę naszych szkoleń w pliku PDF, aby szybko sprawdzić, czy poszukiwane przez Ciebie szkolenie znajduje się w naszej ofercie.

punkt 2

Na liście nie ma szkolenia, którego szukasz?

Daj znam znać, czego potrzebujesz! Chcesz połączyć dwa szkolenia w jedno? A może masz zupełnie nowy pomysł na szkolenie lub warsztat? Skorzystaj z poniższego formularza i jak najdokładniej napisz, jakiego szkolenia/warsztatu potrzebują pracownicy lub użytkownicy Twojej instytucji.

punkt 3

Stworzymy szkolenie specjalnie dla Ciebie!

Korzystając z wiedzy i ponad 15-letniego doświadczenia w organizowaniu szkoleń dla kadr kultury stworzymy dla Ciebie szkolenie: od koncepcji aż do przeprowadzenia.

 

Opisz w formularzu, jakie szkolenie chcesz zorganizować – skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły!

   

  Wolisz porozmawiać? Zadzwoń!

  Joanna Czuszel
  +48 530 752 569

  Aleksandra Batruch
  +48 537 449 555