Home Kariera

Kariera

by Łukasz Braun

Strona kariera nagłówek

Aktualne oferty pracy

Producent gier terenowych - ogłoszenie o pracęPłatny staż dla naukowców

Producent mobilnych gier terenowych / event manager

Producent gier terenowych - ogłoszenie o pracę

Do zespołu Good Games poszukujemy osoby, która będzie prowadziła samodzielne realizacje mobilnych gier terenowych (i internetowych) w aplikacji ActionTrack.

  • Lubisz pracę z ludźmi?
  • Jesteś ze świata kultury lub chcesz do niego dołączyć?
  • Dostając nowe wyzwanie pytasz „na kiedy?” a nie „jak?”

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „TAK!” – zapraszamy do nas!

Zadania dla producenta mobilnych gier terenowych:

  • planowanie i realizacja projektów mobilnych gier terenowych dla naszych klientów;
  • budżetowanie działań, opracowywanie kosztorysów;
  • opracowanie umów i przygotowywanie odpowiednich rozliczeń;
  • zlecanie i nadzór zadań dla podwykonawców poszczególnych etapów prac;
  • realizacja działań marketingowych związanych z promocją gier dla klientów;
  • wsparcie procesu obsługi klientów w zakresie samodzielnej realizacji gier mobilnych;
  • rozwój portfolio gier i contentu dla platformy ActionTrack;
  • tworzenie i pozyskiwanie contentu o grach na portal goodgames.pl i profil Facebooka.

Czego oczekujemy?

  • co najmniej 3-letniego udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku: w event marketingu lub realizacji projektów w instytucjach kultury lub edukacyjnych;
  • gotowości do wyjazdów do różnych miejscowości w Polsce na realizację wydarzeń – gier terenowych oraz na konferencje i seminaria branżowe;
  • znajomości pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint) w stopniu zapewniającym samodzielność pracy;
  • znajomości jęz. angielskiego do prowadzenia researchu i drobnych bieżących tłumaczeń;
  • gotowości do prowadzenia szkoleń, warsztatów i samodzielnych wystąpień publicznych;
  • nieustannego dokształcania się i wykorzystywania nowych umiejętności w codziennej pracy;
  • umiejętności decydowania o priorytetach;
  • samodzielności – inicjatywy, dobrej organizacji i terminowości.

Mile widziane:

Co oferujemy?

  • racjonalny system motywacyjny, wypłatę na czas oraz dowolną formę rozliczeń;
  • możliwość zmieniania świata kultury i edukacji;
  • korzystanie z oferty naszych szkoleń;
  • pracę z fachowcami z różnych dziedzin, także z zagranicy, którzy lubią to co robią;
  • dostęp do unikalnych fińskich technologii edukacyjnych;
  • współpracę przy innowacyjnych projektach i rozwój głowy, o jakim można tylko pomarzyć.

Jak aplikować?

Zgłoszenia w formie CV + parę słów o tym, dlaczego chcesz z nami współpracować, prosimy wysyłać na: hr@goodgames.pl do 31 maja.

W temacie wiadomości wpisz: „producent gier terenowych + imię i nazwisko”.

CV powinno zawierać klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. EU L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Good Books Marcin Skrabka (adres firmy: ul. Komandorska 78A/1, 53-345 Wrocław).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Płatny staż dla naukowców / program „MOZART”

Płatny staż dla naukowców

Poszukujemy naukowca, który wraz z zespołem naszej marki Good Games będzie wdrażał innowacje w edukacji i kulturze.

Jeśli pracujesz na uczelni i masz co najmniej stopień doktora – zapraszamy do aplikowania! Wspólnie zgłosimy projekt do Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej „MOZART”.

W ramach 10-tej już edycji programu Wrocławskie Centrum Akademickie zaprasza naukowców i przedsiębiorców do realizacji wspólnych projektów z różnych dziedzin, których efektem będą innowacyjne rozwiązania, produkty i usługi.

Elastyczna formuła programu gwarantuje naukowcom możliwość łączenia stażu z pracą etatową, jednocześnie dając szansę na wykorzystanie specjalistycznej wiedzy w praktyce, w środowisku biznesowym.

Good Games – gry w kulturze i edukacji

W Good Games jesteśmy zdania, że metody nauczania powinny się zmieniać wraz ze zmieniającą się rzeczywistością. Promujemy edukowanie przez rozrywkę i wdrażamy nowoczesne rozwiązania oparte na grywalizacji w instytucjach kulturalno-edukacyjnych: w bibliotekach, ośrodkach kultury, muzeach.

Gry angażują, zwiększają motywację i zaangażowanie, a jednocześnie uczą – przy okazji, podczas zabawy. Jako Good Games dostarczamy kompleksową i praktyczną wiedzę oraz narzędzia potrzebne do tworzenia mobilnych gier edukacyjnych. Cały czas poszukujemy nowych pomysłów, w jaki sposób wykorzystać mechanizmy z gier, aby docierać do uczniów i odbiorców kultury.

Poszukujemy kandydata, który w partnerstwie z nami będzie twórczo wykorzystywał grywalizację w edukacji, wdrażając rozwiązania w oparciu o unikalną fińską platformę ActionTrack. Celem współpracy z Good Games będzie opracowanie możliwości wykorzystania nowoczesnych trendów związanych z grami oraz gamifikacją do procesów dydaktycznych na poziomie szkół podstawowych, średnich a także w szkolnictwie wyższym.

Zapraszamy do współpracy wrocławskich naukowców z dziedzin, które łączą się z materiałem nauczania w szkole podstawowej i średniej lub też na uczelni wyższej, czyli:

  • geografów
  • biologów
  • przyrodników
  • polonistów
  • historyków
  • matematyków
  • fizyków
  • oraz przedstawicieli innych dziedzin

Współpraca będzie realizowana przez cały rok, począwszy od 1 października 2021 roku, w ramach PŁATNEGO stażu pracownika naukowo-dydaktycznego w Good Games. Staż gwarantowany jest w ramach programu MOZART i zgodnie z postanowieniami regulaminu tego programu. Staż pracownika pozwoli również na udział i zaangażowanie studentów w rozwiązywanie praktycznych problemów gospodarczych.

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz co najmniej stopień naukowy doktora;
  • pracujesz na uczelni lub w instytucie naukowym jako pracownik badawczo-dydaktyczny lub badawczy;
  • chciałbyś wykorzystać swoją specjalistyczną wiedzę, aby opracowywać i wdrażać nowoczesne rozwiązania w edukacji i kulturze;
  • masz chęć nieustannego dokształcania się i wykorzystywania nowych umiejętności w codziennej pracy;
  • jesteś samodzielny, posiadasz inicjatywę i dobrą organizację pracy.

  • możliwość pracy w środowisku biznesowym, w firmie wdrażającej innowacje w edukacji i instytucjach kultury;
  • okazję do praktycznego wykorzystania specjalistycznej wiedzy i możliwość zmieniania świata kultury i edukacji;
  • współpracę przy innowacyjnych projektach i dostęp do unikalnych fińskich technologii edukacyjnych;
  • pracę z fachowcami z różnych dziedzin, którzy lubią to co robią;
  • organizację pracy gwarantującą elastyczne łącznie obowiązków stażysty z pracą etatową;
  • pracę zdalną / w biurze we Wrocławiu;
  • korzystanie z oferty naszych szkoleń.

Zgłoszenia w formie CV + list z informacjami o zainteresowaniach naukowo-dydaktycznych (może być w formie nagrania video lub mp3), prosimy wysłać na: wspolpraca@goodbooks.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Good Books Marcin Skrabka w celu podjęcia współpracy”. W temacie wiadomości wpisz: „MOZART imię i nazwisko”.

Na zgłoszenia czekamy do 31 maja.

Archiwalne oferty pracy

Specjalista ds. szkoleńMarketing manager w Good BooksProducent gier terenowychSpecjalista ds. marketingu

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie? Nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji, możesz przesłać nam swoje CV. Za Twoją zgodą dołączymy je do naszej bazy i skontaktujemy się z Tobą w przyszłości!

    Baner Zostań trenerem

    W Good Books dzielimy się wiedzą!

    Na naszych szkoleniach gromadzimy rocznie ponad 20 tys. uczestników. Nie istnielibyśmy, gdyby nie nasi szkoleniowcy! To prawda, że w naszej bazie jest już ponad 300 szkoleń i warsztatów, które realizuje zespół blisko 40 trenerów – praktyków i ekspertów z całej Polski, ale nasza oferta szkoleniowa cały czas się rozszerza! Dlatego zawsze poszukujemy nowych szkoleniowców – specjalistów z różnych dziedzin.

    Napisz nam kilka słów o sobie, a na pewno skontaktujemy się z Tobą!

      Kim jesteśmy i jak pracujemy?

      Zespół przy pracy

      Jako firma działamy w sektorze kreatywnym na rynku B2B. Wdrażamy innowacje technologiczne w instytucjach kultury i promujemy grywalizację w edukacji. Szkolimy bibliotekarzy, animatorów i edukatorów. Promujemy projekty służące rozwojowi czytelnictwa w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czym się zajmujemy, koniecznie zajrzyj na stronę o nas.

      Kulturę pracy w Good Books można podsumować w 4 punktach. Pracujemy:

      1. projektowo – najpierw planujemy, a potem robimy. Nie boimy się eksperymentować. Mocno dbamy o hygge i szukamy najlepszych wzorców i metodyk projektowych. Jesteśmy Agile, Scrum i pływamy w błękitnym oceanie.
      2. Zadaniowo – liczy się realizacja zadania, a nie czas jaki nad nim spędzisz – szukamy tych, których lenistwo popycha do innowacji.
      3. Skrupulatnie – wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, więc jeśli trzeba wykonać nudą i powtarzalną czynność, rozumiemy, że każda beczka miodu ma łyżkę dziegciu i bierzemy to odważnie na klatę.
      4. Innowacyjnie – szukamy rozwiązań sprawdzonych choćby w innych branżach i staramy się je przeszczepić na grunt kultury i edukacji.

        [mc4wp_form id=”896″]