Home Kariera

Kariera

Dołącz do nas!

Strona kariera nagłówek

Aktualne oferty pracy

< NastępnePoprzednie >

Kim jesteśmy i jak pracujemy?

Zespół przy pracy

Jako firma działamy w sektorze kreatywnym na rynku B2B. Wdrażamy innowacje technologiczne w instytucjach kultury i promujemy grywalizację w edukacji. Szkolimy bibliotekarzy, animatorów i edukatorów. Promujemy projekty służące rozwojowi czytelnictwa w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czym się zajmujemy, koniecznie zajrzyj na stronę o nas.

Kulturę pracy w Good Books można podsumować w 4 punktach. Pracujemy:

 1. Projektowo – najpierw planujemy, a potem robimy. Nie boimy się eksperymentować. Mocno dbamy o hygge i szukamy najlepszych wzorców i metodyk projektowych. Jesteśmy Agile, Scrum i pływamy w błękitnym oceanie.
 2. Zadaniowo – liczy się realizacja zadania, a nie czas jaki nad nim spędzisz – szukamy tych, których lenistwo popycha do innowacji.
 3. Skrupulatnie – wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, więc jeśli trzeba wykonać nudą i powtarzalną czynność, rozumiemy, że każda beczka miodu ma łyżkę dziegciu i bierzemy to odważnie na klatę.
 4. Innowacyjnie – szukamy rozwiązań sprawdzonych choćby w innych branżach i staramy się je przeszczepić na grunt kultury i edukacji.

Archiwalne oferty pracy

 

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie? Nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji, możesz przesłać nam swoje CV. Za Twoją zgodą dołączymy je do naszej bazy i skontaktujemy się z Tobą w przyszłości!


  Baner Zostań trenerem

  W Good Books dzielimy się wiedzą!

  Na naszych szkoleniach gromadzimy rocznie ponad 20 tys. uczestników. Nie istnielibyśmy, gdyby nie nasi szkoleniowcy! To prawda, że w naszej bazie jest już ponad 300 szkoleń i warsztatów, które realizuje zespół blisko 40 trenerów – praktyków i ekspertów z całej Polski, ale nasza oferta szkoleniowa cały czas się rozszerza! Dlatego zawsze poszukujemy nowych szkoleniowców – specjalistów z różnych dziedzin.

  Napisz nam kilka słów o sobie, a na pewno skontaktujemy się z Tobą!