Home Projekty Good Games

Good Games

Jesteśmy marką Good Books i zajmujemy się wdrażaniem gamifikacji w instytucjach kulturalno-edukacyjnych takich jak biblioteki, ośrodki kultury, muzea.

Dostarczamy kompleksową i praktyczną wiedzę jak rozszerzyć usługi placówki o gry planszowe, terenowe i mobilne. Zamieniamy analizy potrzeb i otoczenia biblioteki i instytucji kultury w skuteczne działania angażujące odbiorców. Organizujemy także szkolenia, kursy  i warsztaty, dotyczące gier, dla dzieci i młodzieży

Łączymy nasze doświadczenie pracy w edukacji i kulturze oraz wiedzę z obszarów biznesowych z umiejętnościami współpracy i słuchaniem potrzeb rynku. Pomagamy w przygotowaniu diagnozy i wniosków o dotacje, szkolimy zespoły i kadrę kierowniczą, prowadzimy warsztaty dla dorosłych, młodzieży i dzieci, przygotowujemy  i projektujemy gry mobilne i terenowe.

Udostępniamy  fińską platformę – ActionTrack, która pozwala na szybkie i proste zaprojektowanie rozgrywek i spacerów tematycznych opartych o literaturę, dziedzictwo regionu lub dowolną inną fabułę. Praca na ActionTrack bazuje na fińskim modelu edukacji. ActionTrack jest uniwersalnym narzędziem świetne sprawdzającym się zarówno w dużych jak i mniejszych placówkach, w zależności od sposoby realizacji wdrożenia.