Home Najbliższe wydarzenia

Najbliższe wydarzenia

23 listopada, 10:00-14:00, online

Marketing AI w bibliotece: sztuczna inteligencja w promocji czytelnictwa

Prowadzący: Łukasz Braun

Baner szkolenia: marketing AI w bibliotece

Naucz się korzystać z innowacyjnych rozwiązań w marketingu online, dzięki którym Twoja biblioteka osiągnie jeszcze większy sukces promocyjny docierając do szerokiej grupy czytelników!

To szkolenie skierowane jest do bibliotekarzy odpowiedzialnych za promocję bibliotecznych wydarzeń, zarządzanie mediami społecznościowymi i stroną internetową oraz wszystkich tych, którzy chcą poznać najnowsze i najbardziej innowacyjne narzędzia oparte na sztucznej inteligencji pomocne w promocji biblioteki.

Uczestnicy szkolenia nauczą się obsługiwać narzędzia AI pomocne w tworzeniu strategii marketingowych, określaniu grup odbiorców, planowaniu kampanii i tworzeniu spersonalizowanych treści reklamowych, które przyciągną uwagę obecnych i nowych odbiorców.

Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu bez trudu wykorzystasz bezpłatne narzędzia sztucznej inteligencji i…

  • … stworzysz krótko i długofalową strategię marketingową dla swojej biblioteki
  • … określisz grupy odbiorców i stworzysz ich persony marketingowe, żeby lepiej zrozumieć ich potrzeby
  • … zaplanujesz kampanię w mediach społecznościowych
  • … stworzysz kalendarz publikacji treści
  • … wygenerujesz gotowe posty na Facebooka i Instagram Twojej biblioteki

Jako dodatkowy bonus każdy uczestnik szkolenia otrzyma zestaw najbardziej przydatnych komend (promptów) do wykorzystania w ChatGPT w celach marketingowych!

Nie przegap okazji, aby stać się ekspertem w wykorzystywaniu sztucznej inteligencji w marketingu Twojej biblioteki! Zapisz się już dziś i dołącz do grona profesjonalistów, którzy odnoszą sukcesy dzięki innowacyjnym narzędziom.