Home O nas Anna Rutkowska
Anna Rutkowska

Anna RutkowskaJestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na wydziale PPT-kierunek Fizyka Techniczna, specjalność- Inżynieria Biomedyczna – optyka biomedyczna. 3 lata pracowałam w salonie optycznym, zdobywając doświadczenie w sprzedaży i na stanowisku menadżerskim, a od 2004 roku pracuję w Firmie Audiofon zajmującej się sprzedażą aparatów słuchowych. W tym też celu ukończyłam Studium podyplomowe z Protetyki Słuchu i uzyskałam dyplom Mistrza w zawodzie Protetyka Słuchu. Od 2018 roku pracuję jako trener wewnętrzny. Na sali szkoleniowej spędziłam ponad 1000 godzin.


Mam świadomość, że aby rozwijać innych, w pierwszej kolejności powinnam zaczynać od siebie. Wspierając ludzi w ich drodze do samorozwoju w 2019 roku ukończyłam szkołę coachingu House of Skills. Jestem certyfikowanym coachem Action Learning WIAL, dzięki czemu pomagam uczestnikom moich sesji wygenerować sprawnie rozwiązania, gdy napotykają problemy, mierzą się z wyzwaniami. Aby jeszcze lepiej wspierać ludzi w ich rozwoju, przeszłam szkolenie licencyjne w zakresie odporności psychicznej uzyskując certyfikat MTQ Product Family. Ponadto ukończyłam szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET z certyfikacją International Education Society wraz z treningiem Interpersonalnym Plus, szkolenie z mowy ciała online i 4-tygodniową szkołę wystąpień publicznych Beaty Kapcewicz, a także szkolenie z Myślenia Wizualnego.


Zapoczątkowując w firmie szkolenia online, przeszkoliłam się w narzędziach do pracy online, jak: komunikatory, narzędzia do projektowania typu Canva, Genially, narzędzia do pracy typu Mural, Miro, Wordwall, Jamboard, Mentimeter, Quizziz, Renderforest.


Moją pasją są podróże, język chiński (jestem świeżo po zdaniu egzaminu na poziomie HSK1) i moja praca. Lubię bawić się grafiką, tworzyć filmy. Marzy mi się kurs paralotniowy. Latałam już z instruktorem i było to niesamowite uczucie.