Home O nas Anna Rutkowska
Anna Rutkowska

Anna Rutkowska

Magister inżynier optyki biomedycznej, protetyk słuchu, a także coach i trener biznesu. Ukończyła szkołę coachingu House of Skills, a także Szkołę Trenerów Biznesu z certyfikacją International Education Society. Certyfikowała się w odporności psychicznej MTQ48, Action Learning Wial oraz specjalizuje się w przeprowadzaniu i omawianiu badania MindSonar.

Szkoli zarówno specjalistów, jak i kadrę menedżerską w kontekście ich rozwoju, jak i budowania efektywnej współpracy z zespołami.

Bliskie są jej tematy związane z zarządzaniem, rozwojem kompetencji sprzedażowych oraz tzw. miękkich, które bezpośrednio wpływają na skuteczność w działaniu. Pośród nich jest: komunikacja  w połączeniu z efektywnym feedbackiem, umiejętność w zarządzania emocjami, praca ze stresem, przekonaniami, obiekcjami, czy też budowaniem poczucia pewności siebie.

Na co dzień pracuje w firmie Audiofon, gdzie pełni rolę Trenera wewnętrznego.

Prowadzi szkolenia, warsztaty, webinary, spotkania coachingowe, sesje action learning. Bierze udział w wewnętrznych programach rozwojowowych i w ramach pracy z narzędziem MindSonar wspiera działania HR.

Jej mottem jest: „Chcesz zmiany? – w pierwszej kolejności zacznij od siebie”.