Praca moderatora Dyskusyjnych Klubów Książki nie jest łatwa, zwłaszcza w pandemii. Nie dość, że trzeba zdalnie organizować klub to jeszcze powinien animować dyskusję o książkach z wykorzystaniem nowych narzędzi online. Jak na to wszystko znaleźć pomysły i czas? Szkolenia dla moderatorów DKK mają pomóc w zarządzaniu klubem, uczyć technik dyskusji i organizowania ciekawych spotkań online. Podajemy dużo praktycznej wiedzy i pomagamy w rozwijaniu klubów – zwłaszcza w dobie pandemii.

Lista proponowanych tematów szkoleń

Uwaga: Każdy z tematów jest osobnym szkoleniem

 1. Nowość

  DKK online – jak przy użyciu popularnych platform (ClickMeeting, LiveWebinar, Zoom, Teams) zorganizować spotkanie DKK.

 2. Nowość

  EKO DKK - jak dyskutować o tematach ekologicznych na spotkaniach DKK.

 3. W poszukiwaniu lektury idealnej. Skuteczne pogłębianie wiedzy o nowościach książkowych i literaturze. Budowanie systemu pozyskiwania wiedzy o książkach w bibliotece.

 4. Modna literatura. Przegląd najgłośniejszych powieści i reportaży ostatniego roku, poszukiwanie książek, które można z nimi skojarzyć.

 5. Modelowe spotkanie dyskusyjnego klubu książki - praktyczny warsztat z moderatorem.

 6. O nowych książkach, trendach i twórcach w literaturze polskiej i światowej. Jak odejść od stereotypowych zakupów i przyciągnąć nowego czytelnika?

 7. Spotkanie autorskie w bibliotece. Technika, dobre praktyki, perspektywa gościa i gospodarza, nowe technologie, aspekty prawne, podatkowe i marketingowe.

 8. Promocja Dyskusyjnych Klubów Książki i Komiksu.

Jeśli brakuje Ci jakiegoś tematu, napisz do nas, chętnie go przygotujemy: szkolenia@goodbooks.pl
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Joanna Czuszel

+48 530 752 569

Aleksandra Batruch

+48 537 449 555

Marcin Skrabka

+48 604 998 304
Wroć do listy kategorii