Chcesz wprowadzić bibliotekę w XXI wiek? Zostań projektantem gier i zacznij tworzyć mobilne gry miejskie i terenowe w fińskiej aplikacji ActionTrack. Dzięki naszym szkoleniom nauczysz się jak stworzyć mobilną grę od podstaw, napisać scenariusz, zakodować go, przygotować materiały marketingowe i zorganizować jej oficjalną premierę. Pokażemy Ci także, jak zorganizować warsztaty biblioteczne z młodzieżą podczas, których uczestnicy stworzą własną grę.

 

Lista proponowanych tematów szkoleń

Uwaga: Każdy z tematów jest osobnym szkoleniem

 1. Nowość

  Projektowanie oferty czytelniczej dla różnych grup odbiorców z wykorzystaniem nowych technologii

 2. Od książki do gry. Adaptacja książki na potrzeby gry terenowej — nowa forma promocji literatury dla nieczytających.

 3. Gamifikowanie literatury pięknej i wydarzeń kulturalnych na smartfonach – praktyczne sposoby przyciągnięcia do bibliotek i instytucji kultury pokolenia Millenialsów i pokolenia Z.

 4. Gry terenowe i mobilne questy historyczne w zachowaniu dziedzictwa lokalnego i kultywowaniu pamięci historycznej. Praktyka, techniki, oprogramowanie.

 5. Jak stworzyć i przeprowadzić angażującą grę miejską w tradycyjnej formie?

  Zainteresował Cię jeden lub kilka tematów szkoleń w tej kategorii? Chcesz zorganizować szkolenie w swojej bibliotece? Masz pytania? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!  Jeśli brakuje Ci jakiegoś tematu, napisz do nas, chętnie go przygotujemy: szkolenia@goodbooks.pl
  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

  Joanna Czuszel

  +48 530 752 569

  Róża Nowakowska

  +48 730 935 222

  Katarzyna Makarewicz

  +48 730 215 888
  Wroć do listy kategorii