Home ActionTrack
by goodbooks
Projekt Good Games

Good Games. Nasza oferta

Umożliwiamy instytucjom kultury i szkołom tworzenie własnych edukacyjnych gier mobilnych.

Jesteśmy wyłącznym partnerem na Polskę fińskiej firmy TAZ, która tworzy i rozwija oprogramowanie ActionTrack. Oferujemy licencję, która zapewni Ci roczny dostęp do aplikacji i umożliwi projektowanie nieograniczonej liczby gier.

Doradzamy jak można zdobyć finansowanie na gamifikację i tworzenie gier mobilnych w Twojej instytucji. Pomagamy opracować scenariusz gry w taki sposób, aby projekt miał szansę zwyciężyć w programach grantowych.

Wdrożenie i szkolenie z użytkowania ActionTrack prowadzą sprawdzeni instruktorzy łączący wiedzę techniczną ze znajomością potrzeb instytucji publicznych.

Zobacz repozytorium zrealizowanych gier

Zobacz dostępne szkolenia

ActionTrack. Zrób własną grę!

ActionTrack to intuicyjne fińskie oprogramowanie do projektowania własnych mobilnych gier miejskich, terenowych, questów i spacerów tematycznych. Kupując licencję, możesz tworzyć nieograniczoną liczbę rozgrywek, które będą dostępne w darmowej aplikacji na smartfon.

ActionTrack logo
 ActionTrack na wszystkich urządzeniach

Jak działa ActionTrack?

  1. Gry oparte są o mapy Google. Podobnie jak w PokemonGO gracz podąża do celu za pomocą nawigacji.
  2. Grę projektuje się z poziomu komputera za pomocą prostego edytora.
  3. Gracze ściągają darmową aplikację i wybierają Twoją rozgrywkę.
  4. Gra prowadzi ich do zaplanowanych przez Ciebie miejsc. W trakcie rozgrywki wykonują różne zadania (np. kręcą filmy) i zbierają punkty.
  5. Organizator gry widzi na mapie graczy i ich postępy. Ma dostęp do rankingów i ciekawych analiz.

Zastosowania

Biblioteki – gra w czytanie, mobilne gry miejskie, questy literackie na podstawie literatury – opracowaliśmy autorską metodę przekładania książek na język gier. W całej Polsce powstają rozgrywki oparte o ten system.

Muzea – gra w zwiedzanie – ActionTrack wykorzystuje kody QR, które można umieścić w muzeum. Oglądanie wystawy zmienia się w angażującą grę, która zmienia jego relację ze sztuką i eksponatami.

Szkoły – gra w naukę, edutainment, nauka w ruchu- wzorem krajów skandynawskich wykorzystujemy ActionTracka w pracy z uczniami. Gry edukacyjne są elementem wycieczek  i zielonych szkół. Podczas projektowania i grania najmłodsi przyswajają bezboleśnie wiedzę.

Biznes – gry w HR, integracje i angażowanie pracowników – gry są najnowocześniejszym narzędziem służącym integracji wewnątrz firmy. Uczą pracy zespołowej, wywołują zaangażowanie i poprawiają relacje między ludźmi.

Telefony z aplikacją ActionTrack