Home Dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Co chcesz zrobić dalej?

 

Ikona szkolenia KFS

Sprawdź kalendarz najbliższych szkoleń otwartych

Zazwyczaj organizujemy kilka otwartych webinariów w miesiącu. Dotyczą bieżących spraw bibliotecznych, aktualnych dotacji, specjalistycznej wiedzy, którą chcielibyście zdobyć. I co najważniejsze – nie mają one formy nudnego wykładu! Spotkania online dają wspaniałą możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy między bibliotekarzami z całej Polski.

Ikona szkolenia KFS

Zorganizuj szkolenie dla swojej biblioteki

Czy wiesz, że Good Books oferuje ponad 350 różnych tematów szkoleń? Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, doświadczonymi praktykami w swoich dziedzinach, którzy są gotowi poprowadzić szkolenia online lub przyjechać do Twojej biblioteki. Nauczą Ciebie i Twój zespół wszystkiego w wybranym przez Was temacie – od strony teoretycznej i praktycznej, dostosowanej do Waszych potrzeb.

Ikona szkolenia KFS

Sprawdź aktualne programy dotacyjne

Macie pomysły na ciekawe projekty, ale Twojej bibliotece brakuje środków finansowych na ich realizację? Oprócz corocznych dotacji od MKiDN-u, niemal w każdym miesiącu pojawiają się również inne programy, prowadzone przez jednostki państwowe, fundacje, albo lokalne urzędy. Specjalnie dla Ciebie zbieramy wszystkie te informacje w jednym miejscu!

 


Skontaktuj się z nami!

➜ w sprawie szkoleń:

Katarzyna Makarewicz
+48 730 215 888

Joanna Czuszel
+48 530 752 569

Anna Jakubowska
+48 730 935 222

 

➜ w sprawie gier:

 

Natalia Kościńska
+48 720 885 333

Alicja KrawczyńskaAlicja Krawczyńska
+48 720 815 444

Marta Romaniuk
+48 790 245 333

 

Zadzwoń, napisz na szkolenia@goodbooks.pl lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!