Home Krajowy Fundusz Szkoleniowy dla bibliotek – zorganizuj bezpłatne szkolenia z Good Books!
by Łukasz Braun

Krajowy Fundusz Szkoleniowy dla bibliotek – zorganizuj bezpłatne szkolenia z Good Books!

Komiksowa postać

Krajowy Fundusz Szkoleniowy to pula środków, którą z Funduszu Pracy co rok otrzymują wszystkie Powiatowe Urzędy Pracy w Polsce.  Celem KFS jest dofinansowywanie działań związanych z podnoszeniem i dostosowaniem kompetencji pracowników, którzy są zatrudnieni na terenie danego powiatu. To doskonała szansa, aby przeszkolić kadrę biblioteki i wyposażyć bibliotekarzy w nowe, przydatne umiejętności!

Dowiedz się więcej o Krajowym Fuduszu Szkoleniowym ➔

Zorganizuj bezpłatne szkolenia z Good Books!

Dlaczego Good Books?

➔ od ponad 15 lat szkolimy kadry kultury

➔ dobrze znamy i rozumiemy potrzeby pracowników bibliotekLogo - RIS

➔ współpracujemy z ponad 40 trenerami, specjalistami w różnych dziedzinach

➔ mamy w ofercie ponad 250 tematów szkoleń

➔ jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych

Mając na uwadze określone przez ministerstwo priorytety, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę wybranych szkoleń, które mogą być najbardziej przydatne dla bibliotek w obecnym czasie. Dotyczą one przede wszystkim nowych mediów i technologii oraz zapewnienia efektywnej organizacji pracy zdalnej oraz kontaktu online z czytelnikami.

 

w ramach KFS proponujemy organizację szkoleń z 3 grup tematycznych:

 

Ikona szkolenia KFS

Biblioteka hybrydowa

Nowoczesna biblioteka powinna działać hybrydowo, tj. w dwóch światach – online i tym rzeczywistym. Podczas  szkoleń dowiesz się, jak te dwa światy mogą się przenikać, jednocześnie poszerzając zakres usług biblioteki i podnosząc jej atrakcyjność dla czytelników i użytkowników. Z Good Books nauczysz się pracować online oraz organizować wydarzenia i animować czytelnictwo w internecie.

Ikona szkolenia KFS

Nowe technologie dla bibliotek

Nowe technologie i innowacje w bibliotece to dziś konieczność. Nowoczesna biblioteka nie może współcześnie działać nie tylko bez wykorzystywania internetu, ale również technologii takich jak e-booki, druk 3D i VR (wirtualna rzeczywistość). Dlatego przygotowaliśmy cykl szkoleń poświęcony obsłudze i możliwościom wykorzystania różnego rodzaju urządzeń do pracy z czytelnikami.

Ikona szkolenia KFS

Innowacyjne narzędzia

Chmura Google, Facebook, Instagram i inne media społecznościowe, programy do edycji grafiki, zdjęć i filmów czy platformy do wysyłki newsletterów to tylko niektóre z narzędzi, jakimi musi posługiwać się bibliotekarz. Podczas szkoleń poznasz i przetestujesz w praktyce najpopularniejsze narzędzia online ułatwiające pracę.

KFS dla bibliotek krok po kroku - infografika


Skontaktuj się z nami!

 

Joanna Czuszel
+48 530 752 569

Aleksandra Batruch
+48 537 449 555

Omówimy Twoje potrzeby szkoleniowe, zaproponujemy najlepsze tematy szkoleń i pomożemy Ci napisać wniosek! Zadzwoń, napisz na szkolenia@goodbooks.pl lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

    Chcesz poznać wszystkie tematy szkoleń w ofercie Good Books? Zerknij na PEŁNĄ ofertę szkoleń dla bibliotekarzy dostępnych w 2021 r. 

    [BANER] Sprawdź 250 tematów szkoleń od Good Books