Home O nas Gabriela Kwarta
Gabriela Kwarta

Gabriela Kwarta

Pozytywistka z misją wdrażania biznesowych praktyk marketingu w sektorze kultury. Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Wrocławskim i zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Uzyskała tytuł magistra na podstawie pracy “Rola zasobów ludzkich w zarządzaniu sprzedażą w instytucji kultury”.
Przez 9 lat pracowała w Narodowym Forum Muzyki, w tym 4 lata na stanowisku koordynatora w Dziale Marketingu i Sprzedaży, zaś dodatkowo zajmowała się projektem „Obrazy dźwiękiem malowane” skierowanym do osób z niepełnosprawnościami. Posiada uprawnienia koordynatora dostępności.
Przez 2 lata wykładała przedmiot „Promocja i marketing dóbr kultury” w Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Realizowała projekty również na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktualnie wykłada na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu na kierunku „Bibliotekoznawstwo”.
Całym sercem oddaje się pracy w Good Books i Fundacji Good Culture. W wolnym czasie uczy się gry na hang drumie i języka islandzkiego. Każde wakacje spędza na dalekiej północy.

Zobacz moje najnowsze publikacje