Home O nas Klaudia Chabrzyk
Klaudia Chabrzyk

Klaudia Chabrzyk

Certyfikowany specjalista pozycjonowania stron internetowych. Posiada ponad 2-letnie doświadczenie w agencji marketingowej. Na co dzień pracuje w 8-osobowym zespole, gdzie zarządza jednym działem. Codziennie prowadzi monitoring oraz działania marketingowe dla ponad 30 stron i sklepów internetowych.

Regularny kontakt z klientami pozwala jej przybliżać przedsiębiorcom sposób działania branżowych narzędzi i technologii. Zawiłe zależności marketingowe przekłada na prosty język. Przedsiębiorcy doceniają w niej fachowe doradztwo i chęć pomocy.

Od kilku lat coraz bardziej świadomie interesuje się życiem w stylu eko. Kiedyś nie wyobrażała sobie posiłku bez mięsa, a od 2018 roku jest szczęśliwą wegetarianką, która dąży do weganizmu. Nałogowo zgłębia wiedzę z zakresu zdrowotnych, moralnych, ekologicznych i społecznych uwarunkowań diety bezmięsnej. Jest autorką pracy dyplomowej na temat podejścia mięsożerców do rodziców wegan.

Prywatnie angażuje się w szeroko pojętą kulturę. Członek zarządu Stowarzyszenia „Słowa i Dźwięki”. Organizator i koordynator medialny Czatów Zamkowych – Festiwalu Piosenki Literackiej im. Jacka Kaczmarskiego. Miłośniczka poezji śpiewanej, świec zapachowych i literatury faktu. W filozofii życiowej wyznaje postawę Jurka Owsiaka: róbta co chceta, dopóki nie krzywdzi się innych.

Zobacz moje najnowsze publikacje