Home oferty pracy Płatny staż w dziale marketingu

Płatny staż w dziale marketingu

Ogłoszenie: płatny staż w dziale marketingu Rekrutacja zakończona

Dołącz do naszego zespołu! Wspieramy instytucje kulturalne, edukacyjne i inne z sektorów kreatywnych. Organizujemy szkolenia, warsztaty i konferencje. Wspomagamy podmioty zarządzające dziedzictwem narodowym, a także europejskim i światowym.

Do zespołu Fundacji Good Culture poszukujemy osoby, która wsparłaby nasze działania z zakresie promocji szkoleń i projektów. Oferujemy płatny staż w dziale marketingu.

Pracujemy w biurze we Wrocławiu (ul. Komandorska), w dniach roboczych, w godzinach 8.00 – 16.00.
Poszukujemy osoby do 26 r.ż. ze statusem studenta na okres 3 miesięcy w wymiarze min. 20 h w tygodniu.
Po okresie stażu możliwe późniejsze zatrudnienie na umowę o pracę.

Zakres zadań, jakie na Ciebie czekają:

– działania administracyjne związane z pracami działu marketingu i sprzedaży
– tworzenie i pozyskiwanie treści dla marek Good Books, Good Games, Fundacji Good Culture oraz realizowanych przez nie projektów,
– opracowywanie materiałów graficznych i filmowych do postów, tekstów, wydarzeń i reklam,
– publikacja materiałów na stronach www (WordPress) oraz w mediach społecznościowych powyższych marek z uwzględnieniem skuteczności SEO,
– analiza dostępnych statystyk i raportowanie skuteczności prowadzonych działań marketingowych oraz działań konkurencyjnych marek,
– udział w przygotowywaniu newslettera w systemie SALESmanago,
– praca nad koncepcją promocji poszczególnych projektów,
– tworzenie baz danych odbiorców oraz dbałość o porządek istniejących baz.

Czego oczekujemy?

– umiejętności czytania ze zrozumieniem,
– samodzielności, dokładności, terminowości oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
– statusu studenta (do 26 r.ż.)
– rozumienia podstawowych pojęć z zakresu marketingu,
– zainteresowania tematyką nowoczesnych mediów,
– podstawowych zdolności copywriterskich i umiejętności pisania/edytowania tekstów pod SEO,
– znajomości Excel’a, Word’a, PowerPoint’a – w stopniu zapewniającym samodzielność pracy;
– doświadczenia w pracy w chmurze Google;
– znajomości j. angielskiego do prowadzenia research’u i drobnych bieżących tłumaczeń.

Mile widziane:

– prowadzenie własnej strony internetowej / kanałów social media
– znajomość biznesowych narzędzi Facebooka (Meta Business Suite)
– znajomość programu graficznego Canva (lub podobnych) w stopniu podstawowym – żeby samodzielnie tworzyć grafiki
– umiejętność obsługi WordPress’a,
– praktyczna znajomość programu do e-mail marketingu: SALESmanago, Mailchimp, GetResponse, Freshmail lub inny.

Co oferujemy?

– pozyskanie doświadczenia z zakresu marketingu,
– możliwość poznania świata kultury i edukacji od podszewki,
– korzystanie z oferty naszych szkoleń;;
– pracę z fachowcami z różnych dziedzin, także z zagranicy, którzy lubią to co robią;
– dostęp do unikalnych fińskich technologii edukacyjnych;
– współpracę przy innowacyjnych projektach i rozwój głowy, o jakim można tylko pomarzyć;

Jeśli wykażesz się pracowitością i kreatywnością – może zostaniesz z nami na dłużej! :)

Jak aplikować?

Zgłoszenia w formie CV + parę słów o tym, dlaczego chcesz z nami współpracować, prosimy słać na: wspolpraca@goodbooks.pl do 15.09.2023 r. W temacie wiadomości wpisz: „współpraca + imię i nazwisko”.

Dodatkowo CV powinno zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Fundację Good Culture (adres: ul. Komandorska 78A/1, 53-345 Wrocław).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.