Home oferty pracy Project Manager ds. projektów kulturalnych

Project Manager ds. projektów kulturalnych

Oferta pracy: Project manager Rekrutacja zakończona

Do zespołu Fundacji Good Culture poszukujemy osoby, która będzie obsługiwać projekty kulturalne, szkoleniowe i edukacyjne dofinansowane z funduszy UE, EOG i innych.

Pracujemy  w biurze we Wrocławiu, w dniach roboczych, w godzinach 8.00 – 16.00. Po okresie wdrożenia możliwa jest częściowo zdalna praca.

Zadania dla Project Managera:

  • koordynacja i zarządzanie projektami (z funduszy UE, EOG i innych, w tym krajowymi programami dotacyjnymi dla instytucji publicznych);
  • współpraca z podwykonawcami, partnerami, działem rozliczeń i księgowości;
  • tworzenie harmonogramów realizacji projektów oraz planowanie budżetów;
  • sporządzanie umów, formularzy i prowadzenie dokumentacji projektowej;
  • monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu; raportowanie postępów prac;

Czego oczekujemy?

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w obsłudze projektów kulturalnych finansowanych z funduszy krajowych, UE lub innych źródeł – o wartości projektu powyżej 50 tys zł każdy;
  • umiejętności tworzenia budżetów i harmonogramów
  • znajomości Excela, Worda, PowerPointa w stopniu zapewniającym samodzielność pracy;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z partnerami projektu
  • umiejętności decydowania o priorytetach;
  • samodzielności, dokładności, terminowości oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • myślenia i kreatywności projektowej
  • nieustannego dokształcania się i wykorzystywania nowych umiejętności w codziennej pracy;
  • udokumentowania (posiadania certyfikatu) znajomości dowolnej metodyki projektowej (PRINCE 2, Agile, Scrum etc);
  • prawa jazdy kat B.

Dodatkowo mile widziane:

  • znajomości przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy europejskich;
  • doświadczenie w obsłudze projektów szkoleniowych;
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych;
  • znajomość świata kultury;
  • doświadczenie w pracy zdalnej.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w systemie B2B;
  • racjonalny system motywacyjny oraz dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • pracę przy ciekawych, innowacyjnych i różnorodnych projektach realizowanych w instytucjach kultury;
  • możliwość zmieniania świata kultury i edukacji;
  • pracę z fachowcami z różnych dziedzin, także z zagranicy, którzy lubią to co robią;
  • dostęp do unikalnych fińskich technologii edukacyjnych i możliwość korzystania z oferty naszych szkoleń;
  • rozwój głowy, o jakim można tylko pomarzyć.

Jak aplikować?

Zgłoszenia w formie CV + parę słów o tym, dlaczego chcesz z nami współpracować, prosimy wysyłać na: wspolpraca@goodculture.pl do 17.02.2023 r. W temacie wiadomości wpisz: project manager + imię i nazwisko.

Dodatkowo CV powinno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Fundację Good Culture (adres: ul. Komandorska 78A/1, 53-345 Wrocław).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.