Home ActionTrack
by goodbooks
at logo bez podpisu

Zrób własną grę!

ActionTrack to intuicyjne fińskie oprogramowanie do projektowania własnych mobilnych gier miejskich, terenowych, questów i spacerów tematycznych. Kupując licencję, możesz tworzyć nieograniczoną liczbę rozgrywek, które będą dostępne w darmowej aplikacji na smartfon.

Jak działa ActionTrack?

  1. Gry oparte są o mapy Google. Podobnie jak w PokemonGO gracz podąża do celu za pomocą nawigacji.
  2. Grę projektuje się z poziomu komputera za pomocą prostego edytora.
  3. Gracze ściągają darmową aplikację i wybierają Twoją rozgrywkę.
  4. Gra prowadzi ich do zaplanowanych przez Ciebie miejsc. W trakcie rozgrywki wykonują różne zadania (np. kręcą filmy) i zbierają punkty.
  5. Organizator gry widzi na mapie graczy i ich postępy. Ma dostęp do rankingów i ciekawych analiz.
Action Track

Zastosowania

Biblioteki – gra w czytanie, mobilne gry miejskie, questy literackie na podstawie literatury – opracowaliśmy autorską metodę przekładania książek na język gier. W całej Polsce powstają rozgrywki oparte o ten system.

Muzea – gra w zwiedzanie – ActionTrack wykorzystuje kody QR, które można umieścić w muzeum. Oglądanie wystawy zmienia się w angażującą grę, która zmienia jego relację ze sztuką i eksponatami.

Szkoły – gra w naukę, edutainment, nauka w ruchu- wzorem krajów skandynawskich wykorzystujemy ActionTracka w pracy z uczniami. Gry edukacyjne są elementem wycieczek  i zielonych szkół. Podczas projektowania i grania najmłodsi przyswajają bezboleśnie wiedzę.

Biznes – gry w HR, integracje i angażowanie pracowników – gry są najnowocześniejszym narzędziem służącym integracji wewnątrz firmy. Uczą pracy zespołowej, wywołują zaangażowanie i poprawiają relacje między ludźmi.

Nasza oferta

Możesz kupić licencję, która zapewni Ci roczny dostęp do ActionTracka. Będziesz mógł projektować nieograniczoną liczbę gier, które będą dostępne w trakcie jej trwania.

Zaprojektowanie gry możesz zlecić naszym ekspertom. Uwzględnią Twoje pomysły i cele, zaproponują oryginalne rozwiązania, przeprowadzą testy, a jeśli zechcesz, będą uczestniczyć w Twoim wydarzeniu.