Home inne Praca online w instytucji kultury – ewaluacja projektu

Praca online w instytucji kultury – ewaluacja projektu

Nasz partnerski projekt, realizowany w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci pt. „Praca online w instytucji kultury – kompetencje społeczne i emocjonalne w pracy z trudnym odbiorcą” przez Cecylię Bieganowską dobiegł właśnie końca.

Trzy instytucje (Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna „Biblioteka pod Atlantami” w Wałbrzychu, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy, Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej) wzięły udział w projekcie.  One właśnie domykają zaplanowane w projekcie procesy wdrożeniowe i w związku z tym opublikowany został raport, podsumowujący całość projektu.Praca online w instytucji kultury szkolenia dla bibliotekarzy

W czasie swoich szkoleń o tym, jak pracować z trudnym odbiorcą zwłaszcza w kontakcie online uczestnicy mogli w bardzo praktyczny sposób popracować nie tylko nad konkretnymi strategiami reagowania na wymagające sytuacje w obsłudze, ale przede wszystkim mieli okazję, często po raz pierwszy, zająć się, zrozumieć i przepracować swoje własne reakcje, trudności i strategie na budowanie empatycznej i jednocześnie asertywnej relacji z czytelnikami.

W ramach stypendium powstał raport, dostępny do pobrania bezpłatnie online tutaj: kliknij tutaj.

Zachęcamy zatem do lektury i korzystania z wniosków wypracowanych przez grupy bibliotekarzy, którzy skorzystali ze szkoleń w ramach projektu.

„Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci”.

stypendium mkidn

Zobacz także