Home inne Życzenia świąteczne od Good Books!

Życzenia świąteczne od Good Books!

Kartka świąteczna 2021

Przed nami czas Świąt i Nowego Roku.

 

Z tej okazji składamy życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, radości i odpoczynku w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

 

Niech nadchodzący 2022 rok przyniesie nowe, ciekawe wyzwania! Życzymy energii do działania i spełnienia wszystkich postawionych sobie celów!

 

Oby wciąż zaskakiwały nas nowe książki (i gry), a stare i ulubione ukazywały nowe oblicza…

 

Wszystkiego najlepszego!”

Zespół Good Books / Good Games

 


Czym byłyby Święta bez chwili oderwania się od rzeczywistości? Wierzymy, że gry to nie tylko świetny sposób na edukację, a także ciekawa, interaktywna rozrywka. Na zbliżający się świąteczno-noworoczny czas proponujemy przetestowanie możliwości platformy ActionTrack z mini-grą „Gdzie jest Św. Mikołaj” oraz odszukanie klucza Św. Mikołaja w wirtualnym, bibliotecznym pokoju zagadek.

Gra ActionTrack „Gdzie jest Św. Mikołaj?”

Okładka gry "Gdzie jest Św. Mikołaj?"Kod do gry "Gdzie jest Św. Mikołaj?"Gra „Gdzie jest Św. Mikołaj?” to przykład na to, jakie możliwości daje fińska platformaActionTrack. Innowacyjna technologia umożliwia tworzenie mobilnych gier miejskich lub terenowych, jak również projektowanie quizów, questów i przewodników.

W grze „Gdzie jest Św. Mikołaj” wcielisz się w pomocnika sympatycznego elfa. Będzie potrzebował Twojej pomocy, aby odszukać zaginionego Św. Mikołaja oraz inne postaci, które w różnych krajach rozdają tradycyjnie w grudniu prezenty. Okazuje się, że tylko Ty będziesz w stanie pomóc w rozwikłaniu zagadki ich zniknięcia!

W grę możesz zagrać w każdej chwili, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że pobierzesz na swój telefon bezpłatną aplikację ActionTrack, a następnie po jej uruchomieniu zeskanujesz kod QR widoczny na grafice.

Świąteczny pokój zagadek – i szablon do wykorzystania w Genially!

Dzięki platformie Genially można stworzyć własny, wirtualny pokój zagadek (tzw. escape room). Przekonaj się, jak może wyglądać taka gra!

Możesz podjąć wyzwanie i spróbować odnaleźć magiczny klucz, który służy Św. Mikołajowi do otwierania drzwi tych domów, które nie mają komina. Mikołaj tak zatracił się w poszukiwaniu w bibliotece książek na świąteczne prezenty, że zgubił swój cenny klucz… Wystarczy kliknąć w guzik „START!”

Jeśli wybierzesz opcję „Reuse this genially” możesz wykorzystać ten pokój jako szablon i dowolnie przerobić!

Masz do nas pytania? Chcesz się z nami skontaktować? Napisz na szkolenia@goodbooks.pl lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

    Zobacz także