Home news Szkolenia online dla kadr kultury 14 i 19 maja!

Szkolenia online dla kadr kultury 14 i 19 maja!

Biblioteki i instytucje kultury powoli się otwierają. Przygotowaliśmy dla Was z tej okazji, nowe szkolenia online, z tematów, na które najczęściej zgłaszaliście zapotrzebowanie. Tym razem zajmiemy się działaniem social mediów, a zwłaszcza Facebooka w czasie pandemii oraz bajkoterapią. Jak zwykle do każdego szkolenia online, książka gratis!

Harmonogram szkoleń

14 maja

Temat szkolenia: „Bajkowa apteczka. Słów kilka o bajkoterapii”.
Czas trwania: 10.00 -12.30.
Link do zapisu: kliknij tutaj.
Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.

Podczas szkolenia dowiesz się, czym jest bajkoterapia, do kogo kierowane są działania biblioterapeutyczne oraz jak wygląda warsztat biblioterapeuty. Bajka jest lekarstwem, na które nie potrzebujemy recepty. Wspólnie na szkoleniu odpowiemy sobie na pytanie, w jaki sposób efektywnie z niego korzystać.

Prowadzący – Paulina Nędzi. Z zamiłowania i wykształcenia jest bibliotekarzem. Część z Was miała okazję ją poznać w zeszłym tygodniu na szkoleniu online, o tym, jak wychować małego czytelnika. Na co dzień Paulina pracuje w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach. Skupia się na organizacji wydarzeń skierowanych do najmłodszych użytkowników biblioteki i cały czas poszukuje nowych form promocji czytelnictwa, zwłaszcza tych, wykorzystujących nowe technologie. Prywatnie miłośniczka reportażu. Kiedy nie czyta, ogląda seriale.

Uwaga! Podczas tego szkolenia online dostęp do komputera nie jest konieczny, wystarczy mieć telefon z działającym internetem. 

Szkolenia online bajkowa apteczka

19 maja

Temat szkolenia: „Facebook w czasie epidemii. Działaj bezpłatnie, niskobudżetowo i skutecznie”.
Czas trwania: 10.00 -12.30.
Link do zapisu: kliknij tutaj.
Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.

Czego oczekiwać od warsztatu online? Na wagę złota jest aktualnie wiedza, jak w mediach społecznościowych można uzyskać wystrzałowy efekt w kampaniach reklamowych, nic, lub prawie nic, za nie nie płacąc. Dowiedz się, o czym należy pamiętać i z jakich narzędzi korzystać, aby twoja notatka, ogłoszenie, czy zwykły post na Facebooku dotarły do szerszej społeczności, niż dotychczas. Podczas szkolenia online dowiesz się, czego należy się wystrzegać oraz o czym obowiązkowo trzeba pamiętać. Nauczysz się również tworzyć atrakcyjne posty przyciągające uwagę. A przede wszystkim osiągniesz mistrzostwo w angażowaniu twoich odbiorców.

Uwaga! Podczas tego szkolenia konieczny jest dostęp do laptopa lub komputera, ponieważ szkolenie będzie się odbywało w formie warsztatowej.

Prowadzący – Krzysztof Bieganowski, którego zawodowo kręci marketing. Już od ponad 9 lat koncentruje się na mediach społecznościowych, tworzeniu kampanii, pokazywaniu firmom i instytucjom jak zaistnieć w “internetach”. Wierzy, że ludzie potrzebują zabawy, radości i gry, stąd pewnie nazwa jego firmy “People Need Fun”. Miał przyjemność współpracować z wieloma fantastycznymi zespołami. Jeszcze niedawno, w jednej z firm branży IT piastował  stanowisko “Head of Global Marketing”, czyli w wolnym tłumaczeniu “głowa globalnego marketingu”. I uważa, że ta polska wersja brzmi o wiele lepiej…

Szkolenia dla bibliotekarzy FacebookSzkolenia online – najważniejsze informacje

  • Każde szkolenie online potrwa łącznie 2,5 godzin.
  • Szkolenia będą się odbywały na platformie LiveWebinar. Uczestnicy szkolenia ok. godziny przed rozpoczęciem spotkania dostaną linki z dostępem.
  • Żeby uczestniczyć w każdym szkoleniu online, konieczny jest dostęp do internetu.
  • W przypadku szkolenia „Facebook w czasie epidemii. Działaj bezpłatnie, niskobudżetowo i skutecznie.” konieczny jest także dostęp do laptopa lub komputera.
  • Szkolenia są płatne – już od 99 zł netto, wystawimy fakturę. Regulamin, cennik oraz link do zapisów znajdziesz tutaj: kliknij tutaj.
  • Napisz do nas; szkolenia@goodbooks.pl, lub zadzwoń do nas, a Ci odpowiemy na wszelkie pytania: 530 752 569 – Asia, 794 561 495 – Bożena.

Dodatkowe korzyści szkoleń online

  • Przez cały tydzień po szkoleniu uczestnicy mają możliwość napisania do trenera i skonsultowania z nim wszelkich wątpliwości dot. tematu szkolenia.
  • Wsparcie na grupie facebookowej – można zadawać pytania, wspólnie się komunikować, pisać do trenera.
  • Po każdym spotkaniu chętnym wyślemy certyfikat, potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu – taki, jak widać poniżej.

CertyfikatWięcej naszych szkoleń online znajdziecie tutaj: szkolenia dla bibliotekarzy.
O terminach kolejnych, otwartych szkoleń online będziemy informować na bieżąco. Zachęcamy do licznych zapisów

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zobacz także