Home gamifikacja „Reguła Meyera” – kryminalna gra miejska we Wrocławiu

„Reguła Meyera” – kryminalna gra miejska we Wrocławiu

20-ego października odbędzie się we Wrocławiu dochodzenie na wielką skalę. Tym razem bibliotekarze z MBP Wrocław zaprojektowali grę, której kanwą są poczytne kryminały Katarzyny Bondy.

Uczestnicy mobilnej gry miejskiej „Reguła Meyera” wcielą się w profilerów, którzy będą starali się rozwikłać zagadkę zabójstwa młodej dziennikarki. Zabójstwa niecodziennego, gdyż za uchem porzuconej w parku ofiary odnaleziono… runę hagalaz. Czy staroskandynawski znak jest najważniejszą poszlaką w śledztwie? Czy wystarczy by wytypować i ująć sprawców? Tego dowiemy się już w przyszły weekend.

Reguła MeyeraŻeby zagrać, wystarczy ściągnąć darmową aplikację Action Track na swój smartfon i włączyć w nim lokalizację. Na najlepszych profilerów czekają atrakcyjne nagrody:

  • czytnik e-booków inkBOOK Lumos
  • książki od wydawnictwa Muza
  • wejściówki do Exit19.pl
  • vouchery od szopi.pl

 

Gra, za którą stoją bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu to już kolejna kryminalna rozgrywka w stolicy Dolnego Śląska –  przypominamy, że cały czas można ściągnąć darmową grę z przygodami Eberharda Mocka, bohatera książek Marka Krajewskiego. W ofercie MBP są również gry dla dzieci („Zielony kapturek”), fanów sci-fi („Ksenobójcy” na podstawie „Gry Endera”) i wszystkich ceniących dobrą książkę i odkrywanie swojego miasta na nowo.

„Reguła Meyera” – mobilna gra miejska

Kiedy?

20.10.2018, 14:00-16:00

Gdzie?

ul. Reja 1 we Wrocławiu (pod filią nr 29)

 

 

Zobacz także