Home inne Praca online w instytucji kultury

Praca online w instytucji kultury

Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci rozdane, możemy zatem z przyjemnością poinformować, że jesteśmy partnerem kolejnego projektu. Zrealizujemy go w ramach stypendium pt.  „Praca online w instytucji kultury – kompetencje społeczne i emocjonalne w pracy z trudnym odbiorcą”.

Cecylia Bieganowska, która prowadzi w GoodBooks szkolenia w zakresie kompetencji społecznych i emocjonalnych, komunikacji, aspektów psychologicznych w pracy bibliotekarza, przeprowadzi w ramach stypendium trzy szkolenia.

Warsztaty online w instytucji kultury

W czasie warsztatów online uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia praktycznych umiejętności radzenia sobie w trudnych, wymagających i obciążających sytuacjach interpersonalnych w kontakcie z użytkownikami/ klientami, zwłaszcza w kontakcie online. W ten sposób zyskają możliwość lepszego radzenia sobie z własną impulsywnością. Będą mogli bardziej prospołecznie budować relację z użytkownikiem i wspierać pozytywny wizerunek instytucji.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o tym, co będzie się działo w ramach tego projektu, zaglądajcie na stronę Cecylii  – bieganowska.com. A  na naszej stronie już niebawem znajdziecie raport z realizacji tego stypendium. Zostaną w nim zebrane doświadczenia uczestników i dobre praktyki z obsługi użytkowników w kontakcie online.

„Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci”.

stypendium mkidn

Zobacz także