Home inne Oferta pracy: specjalista ds. marketingu

Oferta pracy: specjalista ds. marketingu

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty, który będzie prowadził działania trade marketingowe w zakresie mobilnych gier terenowych (i internetowych) oraz dla oprogramowania ActionTrack.
Może to oferta pracy właśnie dla Ciebie? Jeśli masz umiejętności i praktykę marketingową – zapraszamy do aplikowania.

Zakres zadań, jakie na Ciebie czekają:

  • wsparcie procesów marketingowych dla marek Good Books i Good Games;
  • samodzielne prowadzenie kampanii w social mediach – głównie Facebook, Instagram;
  • udział w planowaniu, budżetowaniu i egzekucji działań marketingowych;
  • dbałość o jakość treści marketingowych i sprzedażowych we wszystkich kanałach;
  • tworzenie i pozyskiwanie contentu (w różnych formach i formatach) dla naszych serwisów, w tym samodzielne pisanie co najmniej 2 tekstów w tygodniu;
  • regularne przygotowanie i wysyłanie newslettera.

Czego oczekujemy?

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w dziale marketingu dużej firmy lub agencji marketingowej (w obszarze wsparcia procesu sprzedaży usług lub content marketingu);
  • doświadczenia w prowadzeniu różnych projektów marketingowych – zarówno online jak i BTL;
  • umiejętności obsługi WordPress’a i pisania pod SEO;
  • obsługi programów Canva, Photoshop, Corel (lub podobnych) w stopniu podstawowym – żeby samodzielnie tworzyć grafiki do social mediów;
  • zrealizowanych kampanii reklamowych na FB oraz e-mail marketingu (najchętniej portfolio);
  • doświadczenia w pracy w chmurze Google;
  • znajomości Excel’a, Word’a, Power Point’a – w stopniu zapewniającym samodzielność pracy;
  • znajomości j. angielskiego do prowadzenia research’u i drobnych bieżących tłumaczeń;
  • gotowości do okazjonalnych wyjazdów na konferencje i seminaria branżowe;
  • gotowości do prowadzenia szkoleń i samodzielnych wystąpień publicznych;
  • nieustannego dokształcania się i wykorzystywania nowych umiejętności w codziennej pracy;
  • samodzielności;
  • inicjatywy, dobrej organizacji i terminowości, czyli dowożenia na czas:)

 Co oferujemy?

  • możliwość zmieniania świata kultury i edukacji;
  • korzystanie z oferty naszych szkoleń;– pracę z fachowcami z różnych dziedzin, także z zagranicy, którzy lubią to co robią;
  • dostęp do unikalnych fińskich technologii edukacyjnych;
  • współpracę przy innowacyjnych projektach i rozwój głowy, o jakim można tylko pomarzyć;
  • racjonalny system motywacyjny, wypłatę na czas oraz dowolną formę rozliczeń.

Jak aplikować?

Zgłoszenia w formie CV + parę słów o tym, dlaczego chcesz z nami współpracować, prosimy wysyłać na: wspolpraca@goodbooks.pl do 07.01.2021. W temacie wiadomości wpisz: „Specjalista ds. marketingu + imię i nazwisko”.
CV powinno zawierać klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. EU L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Good Books Marcin Skrabka (adres firmy: ul. Komandorska 78A/1, 53-345 Wrocław).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.