Home O nas Cecylia Bieganowska
Cecylia Bieganowska

Cecylia Bieganowska

Socjoterapeuta i psychoterapeuta dzieci i młodzieży po Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Praktyk Racjonalnej Terapii Zachowania. Trener, fizjoterapeuta, międzynarodowo Certyfikowany Coach ICF i certyfikowany project manager IPMA D.

Członek Zarządu Międzynarodowej Organizacji Twórców i Praktyków Treningu Zastępowania Agresji PREPSEC International. Od kilku lat zaangażowana w działania na rzecz profilaktyki zdrowia, rozwoju osobowości oraz kompetencji interpersonalnych specjalistów medycznych. Koordynatorka kampanii społecznych o zdrowiu i aktywności fizycznej oraz projektów unijnych.

Od 2011 trener Treningu Zastępowania Agresji. Współprowadząca szkolenia dla pracowników SOS Wiosek Dziecięcych i certyfikowanych szkoleń trenerskich Treningu Zastępowania Agresji. Prowadziła zajęcia dla dzieci i młodzieży w świetlicy socjoterapeutycznej, w tym profilaktykę pierwszorzędową.

Autorka programów szkoleniowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także dla biznesu i specjalistów branży medycznej. Autorka projektów edukacyjnych i rozwojowych.

Master Trener programu PEACE-ART. Współtwórczyni i współprowadząca międzynarodowych konferencji w zakresie rozwoju kompetencji społecznych i emocjonalnych oraz współprowadząca pierwszych w Europie certyfikowanych szkoleń dla kuratorów sądowych w zakresie pracy programem PEACE- ART dla  osób z grup wysokiego i średniego ryzyka.

Od 2013 roku Wiceprezes Stowarzyszenia na rzecz Pomocy Psychoterapeutycznej, Rozwoju i Profilaktyki Zdrowia Psychicznego „Lecznica Dusz” skupia się na działaniu wspierającym rozwój interpersonalny, psychoterapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Autorka artykułów popularnonaukowych oraz naukowych. Prowadząca zarówno indywidualne, jak i grupowe sesje coachingowe, głównie w zakresie kreowania atmosfery współpracy, jasnej komunikacji i budowania otoczenia wsparcia.

Prowadząca grupy facylitacyjne dla biznesu, zwłaszcza w zakresie pracy w środowisku międzynarodowym, narażonym na agresję na tle rasowym i różnic kulturowych

Zobacz moje najnowsze publikacje