Home O nas Michał Szczypek
Michał Szczypek

Michał Szczypek

Absolwent Katedry Etnologii i Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Trenerem został z wewnętrznej potrzeby ciągłego uczenia się i ciekawości, jak inni ludzie spoglądają na świat.
Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących Standardów Obsługi Klienta, Technik Sprzedaży, Obsługi Klienta Przez Telefon, Komunikacji Międzyludzkiej oraz Wystąpień Publicznych. Na swoich szkoleniach odczarowuje nielubiane przez pracowników „sztywne standardy”. Lubi pracę z obrazem – na co dzień pracuje z kartami metody Points of You, której jest certyfikowanym praktykiem.
Jest Certyfikowanym Trenerem Standardu HRD BP zakładającego projektowanie i prowadzenie szkoleń efektywnych biznesowo. Narzędzia standardu stosuje u klientów już na etapie badania potrzeb szkoleniowych, poprzez pisanie programów „szytych na miarę”, aż po raportowanie wyników szkoleń.
W trakcie swojej kariery szkoleniowej miał okazję m.in. projektować i realizować programy szkoleniowe zarówno dla dużych firm, takich jak: PKP Intercity, markety budowlane OBI, sieć sklepów MAKRO czy ING Bank Śląski; jak i mniejszych przedsiębiorstw i organizacji.
Kompetencje menadżerskie zdobywa i wykorzystuje w praktyce zarządzając m.in. własnymi projektami kulturalnymi. Prezes Stowarzyszenia „Słowa i Dźwięki”. Pomysłodawca, Organizator i Dyrektor Generalny Czatów Zamkowych – Festiwalu Piosenki Literackiej im. Jacka Kaczmarskiego – unikalnej w skali kraju imprezy muzyczno-literackiej. Stały współpracownik Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego. Właściciel Sali Prób BatCave – miejsca warsztatów (nie tylko) muzycznych. Współorganizator koncertów spod znaku Return to the BatCave Festival.
Wrocławianin z wyboru, uwielbiający poznawać to miasto wraz z kolejnymi tomami przygód niezastąpionego Eberharda Mocka. Pasjonat muzyki – perkusista i perkusjonalista, kolekcjoner instrumentów etnicznych. Bywalec koncertów – nie tylko tych, które organizuje.

Zobacz moje najnowsze publikacje