Home inne Tydzień Bibliotek z Good Books!

Tydzień Bibliotek z Good Books!

8 maja to pierwszy dzień XVIII Tygodnia Bibliotek, a zarazem Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Drodzy Bibliotekarze! Z tej okazji w imieniu całego naszego zespołu pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia. Oby praca zawsze przynosiła Wam satysfakcję, a twórcze działania przekładały się na rosnącą liczbę czytelników i miłośników książek, którzy będą okazywać Wam życzliwość i szacunek. Dziękujemy za wysiłek, jaki wkładacie w promocję czytelnictwa i upowszechnianie kultury druku i słowa pisanego!

Tydzień Bibliotek z Good Books

Z okazji Tygodnia Bibliotek przygotowaliśmy dla Was specjalne webinarium śladem wyjątkowych bibliotek na całym świecie oraz niespodziankę – konkurs, w którym wygrać można pięknie ilustrowaną pozycję „Gdybym była książką” Wydawnictwa Format.

 

BEZPŁATNE WEBINARIUM: „NAJ! Biblioteki na świecie”

Wydarzenie Naj- bibliotekiW czwartek 13 maja zapraszamy Was na wyjątkową podróż dookoła świata, śladem bibliotek z całego świata, które są NAJ! Opowiemy Wam o największych, najdziwniejszych, najbardziej odległych i wyjątkowych bibliotekach ze wszystkich kontynentów. Dowiecie się między innymi, jak wypożycza się książki na pustyni, a także jak to jest pracować w bibliotece na dalekiej północy.

Ilość miejsc ograniczona!

 


 

KONKURS „Gdybym był/a książką”

Konkurs gdybym był/a książką

Weź udział w konkursie! Do wygrania egzemplarze książki „Gdybym była książką”.

A gdybyś Ty stał/stała się książką…? Rozwiń tytuł „Gdybym była książką” w oryginalny sposób. Stwórz test, wiersz, zdjęcie, film, nagranie, pracę plastyczną – cokolwiek chcesz! Liczy się pomysł. Autorzy pięciu dzieł, które najlepiej wyrażą ich miłość do książek i najbardziej chwycą nas za serce, zdobędą ten piękny, ilustrowany egzemplarz do swojej biblioteczki! Zadanie konkursowe wyślij do nas za pomocą poniższego formularza (plik do 20 MB). Zapoznaj się z regulaminem konkursu klikając TUTAJ. Na Twoją odpowiedź czekamy do końca Tygodnia Bibliotek, do 15 maja.

[Aktualizacja 10.05.2021 r.] Konkurs rozstrzygnięty – dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia!

Zobacz także