Home dotacje Medialab Katowice

Medialab Katowice

Chcesz zacząć projektować gry?

Jeżeli smartfon jest Twoim światem i mieszkasz lub studiujesz w Katowicach, to 4 tysiące na realizację Twojego pomysłu czekają na Ciebie w  Mikrogranty Medialabu Katowice.

Możesz dowiedzieć się jak zaprojektować dobrą grę na praktycznych warsztatach szkoleniowych. Możesz przekształcić swój własny pomysł w realną grę, bez umiejętności programistycznych dzięki platformie Action Track. Możesz zorganizować nocny maraton pisania gier w swojej szkole lub uczelnianym klubie.

W grupie raźniej

Konkurs Mikrogranty wspiera inicjatywy o różnym charakterze – projekty artystyczne lub edukacyjne, również działania eksperymentalne – np. aplikacje, usługi cyfrowe, warsztaty, badania czy prace artystyczne. Najbardziej wartościowe są przedsięwzięcia eksperymentalne o interdyscyplinarnym charakterze, promujące idee otwartości i współpracy lub angażujące lokalną społeczność, czyli dokładnie waszą ekipę.

Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, ani działać w lokalnym stowarzyszeniu lub fundacji. Wnioski składają osoby fizyczne. Jeżeli współpracujecie ze szkołą, uczelnią, kołem naukowym lub jakąś lokalną instytucją, to będą dodatkowe punkty.

Proste eksperymentowanie

Mikrogranty Medialabu organizowany jest przez Instytucję Kultury Katowice Miasto Ogrody i wspiera młodych ludzi z rejonu Katowic, którzy eksperymentują z technologiami cyfrowymi. Program obejmuje dofinansowanie już od 500 złotych do 4 tysięcy. Wniosek jest online i składa się z kilku punktów części, z których najważniejszą opis pomysłu i idei. Nie ma do niego formalnych załączników.

Konkurs trwa tylko do 30 kwietnia 2019. Napisz do nas na alicja@goodgames.pl. Pomożemy Ci opisać pomysł na warsztaty, szkolenie lub twoją własną grę.

Zawsze chciałeś? Teraz działaj!

Zobacz także