Home szkolenia Darmowe webinaria dla bibliotekarzy – 10-17 listopada 2020

Darmowe webinaria dla bibliotekarzy – 10-17 listopada 2020

Listopad to miesiąc pisania wniosków. Z tego powodu organizujemy dla Was dwa bezpłatne webinaria dla bibliotekarzy z pisania wniosków do MKiDN! Oprócz tego zapraszamy Was i Waszych czytelników na spotkanie online o literaturze duńskiej. Poprowadzi je Bogusława Sochańska – tłumaczka, wieloletnia dyrektorka Duńskiego Instytutu Kultury i miłośniczka H.Ch.Andersena.  

10.11, 10:00-11:30 – Nowe wydanie tablic Uniwersalnej Klasyfikacji Dziesiętnej – najważniejsze zmiany – dodatkowy termin!

UKDUWAGA: To jest powtórzenie szkolenia z 3.11.2020. Liczba miejsc ograniczona!

Podczas szkolenia omówimy historię i rodzaje wydań tablic UKD w Polsce. Dodatkowo przeanalizujemy najważniejsze zmiany obecnie obowiązujących tablic w stosunku do wydania UKD z 2006 roku. Co najważniejsze, szczegółowo zajmiemy się przykładami stosowania symboli w praktyce!

Prowadzenie: Anna Marsula.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

10.11, 13:00-16:00 – Skuteczne tworzenie wniosków do MKiDN

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Skuteczne tworzenie wniosków do MKiDNTo szkolenie nie jest tylko o tym, jak POPRAWNIE napisać wniosek do MKiDN. Ale przede wszystkim – jak zrobić to SKUTECZNIE! Dlatego dowiesz się jak:
-używać języka, który przekona komisję,
-wykazać się doświadczeniem i znajomością wszystkich zasad naboru,
-stworzyć ciekawy projekt od A do Z,
-napisać poprawnie kosztorys, harmonogram i skrócony opis projektu,
-spełnić wymogi NOWYCH regulaminów, które obejmują działania online, wdrożenie WCAG 2.1 i „teoretycznie” znoszą wymóg wkładu własnego!

Prowadzenie: Justyna Gorgoń.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

17.11, 10:00-13:00 – Aplikuj do MKiDN! Dobre rady i wskazówki

Wnioski MKiDNUWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

2 tygodnie przed zakończeniem naboru do programów MKiDN będziesz mieć możliwość poznać dobre rady i wskazówki od prawdziwej ekspertki!

Prowadząca, Justyna Gorgoń, całe swoje życie zawodowe spędziła w sektorze kultury, poznając go z wielu perspektyw: administracyjnej – jako pracownik Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, samorządowej – pracując w miejskim muzeum i pozarządowej – współpracując z kilkoma organizacjami: głównie badawczymi, ale też takimi, które wspomagają działania mniejszości narodowych w Polsce. Pisała i oceniała wnioski MKiDN oraz konstruowała programy dotacyjne dla Ministerstwa.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

26.11, 17:00-19:00 – Na północ. Wykład o Danii z Bogusławą Sochańską.

Wyklad o Danii

Podczas swojego wykładu Bogusława Sochańska opowie o Danii. To znaczy o duńskiej kulturze, mentalności Duńczyków, północnym krajobrazie. I oczywiście co nieco o literaturze!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

 

 

Chcesz, abyśmy informowali Cię mailowo, jakie webinaria dla bibliotekarzy organizujemy w tym miesiącu?
Zapisz się do newslettera lub napisz do nas aby zapytać o aktualną ofertę: szkolenia@goodbooks.pl.

Zobacz także