Home szkolenia online Canva – poznaj najłatwiejsze narzędzie do tworzenia grafik

Canva – poznaj najłatwiejsze narzędzie do tworzenia grafik

Muszę przyznać, że jednym z moich ulubionych szkoleń, jakie prowadzę, to to o wdzięcznym tytule “CANVA – zostań grafikiem w jeden dzień”. Tym razem prowadziłem je dla fenomenalnej grupy z Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim

Trening czyni mistrza

Praktycznie za każdym razem biorą udział w tym szkoleniu osoby, które wcześniej miały doświadczenie w tworzeniu grafik na różnych programach, jak i takie, które tego doświadczenia kompletnie nie mają. Z pewnością trudno jest znaleźć balans pomiędzy grupą średniozaawansowaną, a zupełnie początkującą. Jednak zawsze udaje się znaleźć punkt styku. I wtedy okazuje się, że każdy uczestnik wyciąga ze szkolenia sporą dawkę wiedzy. Ostatecznie to trening czyni mistrza i nie da się pominąć praktyki we własnym warsztacie. 

Organizacja szkolenia „CANVA – zostań grafikiem w jeden dzień”

Jak zawsze podczas tego szkolenia, mamy swój kanał komunikacji w formie specjalnej grupy na Facebooku, do której należą wyłącznie uczestnicy szkolenia. Jest również możliwość przesyłania zadanych prac domowych na utworzony na tą okazję adres mailowy. Bo będą zadania domowe!

Na początku szybko omawiamy część teoretyczną, przy zachowaniu należytego zwrócenia uwagi na kompozycję, dobór kolorów, różnic w grafice wektorowej i rastrowej itp. Następnie gładko przechodzimy do tytułowej Canvy, która zaskoczyć może swoimi możliwościami niejednego “wymiatacza” w temacie grafiki.

Zawsze jest coś do odkrycia!

Duża liczba pytań podczas szkolenia oraz pod koniec naszego spotkania świadczy o tym, że nie ważne, ile czasu spędziliśmy pracując na platformie Canva – zawsze będzie coś nowego do odkrycia! Myślę tutaj o zaawansowanych opcjach, trikach i dodatkowych, przydatnych narzędziach.
Bardzo ważne jest to, że absolwenci szkolenia otrzymują konkretną wiedzę, którą z powodzeniem mogą wykorzystywać w pracy od razu po zajęciach. Zawsze mogą również liczyć na moje wsparcie w tym temacie i drobne podpowiedzi dotyczące stworzonych przez nich arcydzieł.

Poszerz swoją wiedzę

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje tzw. “pigułkę wiedzy” z najważniejszymi kwestiami teoretycznymi poruszanymi podczas szkolenia. Można więc zawsze wrócić do poznanych treści i korzystać z tej przysłowiowej ściągi w przyszłości.

Szkolenie to jest podstawowym jeśli chodzi o Canvę. Aczkolwiek w ostatnim czasie pojawiło się sporo ulepszeń i nowości w tym programie. Szczególnie w wersji PRO. Dlatego stworzyliśmy również drugą wersję tego szkolenia: „Canva dla zaawansowanych”. Jeśli pracujesz z tym programem od dłuższego czasu – to może Cię zainteresować!

Chcesz zorganizować szkolenie „Canva – poziom zaawansowany. Zostań mistrzem Canvy!” w swojej instytucji? Zadzwoń: Asia: +48 530 752 569 , Ola: +48 537 449 555, napisz na szkolenia@goodbooks.pl lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

   

  Weź udział w najbliższym szkoleniu – „Canva dla początkujących”!

  Canva dla początkującychNaucz się tworzyć PROFESJONALNE grafiki do social mediów, plakaty, dyplomy i krótkie animacje w BEZPŁATNYM narzędziu CANVA!

  Dowiesz się, jak:

  • edytować zdjęcia i dodawać własne fotografie do projektu graficznego,
  • dodawać elementy graficzne i tekstowe,
  • nakładać filtry i różnorodne efekty wizualne,
  • wzbogacać projekt o ruch i tworzyć proste animacje do publikacji na Facebooku i Instagramie,
  • tworzyć raporty i infografiki z wizualizacjami statystyk w formie wykresów i diagramów,
  • dobierać kolory i komponować projekty zgodnie z aktualnymi trendami!

  Zobacz także