Home szkolenia online Facebook i Instagram – szkolenie w Drawsku Pomorskim

Facebook i Instagram – szkolenie w Drawsku Pomorskim

Niemałym wyzwaniem jest szkolenie, podczas którego chcę grupie uczestników w konkretny sposób pokazać możliwości, jakie daje zarówno Facebook, jak i Instagram. 

Facebook, Instagram i jeszcze Canva!

Zawsze śledzimy i uczymy się jakie zdjęcia oraz treści należy wrzucać na powyższe portale. Dodatkowo kiedy jest najlepiej publikować (i chodzi tu nie tylko o godziny, ale również dni tygodnia), jak zdobywać tzw. followersów. I wreszcie jak budować relacje z naszymi młodymi czytelnikami. 

Takim właśnie wyzwaniem okazało się być szkolenie dla rewelacyjnej grupy z Drawska Pomorskiego. Było to kolejne szkolenie zaraz po temacie Canvy. Uczestnicy mogli więc na żywym organizmie przećwiczyć, swoje dopiero co nabyte umiejętności graficzne. Zastosowali je na prowadzonych przez siebie bibliotecznych profilach firmowych. 

Najbliższe szkolenie 27 maja, 09:00-13:00, online
Biblioteka w zmieniających się mediach społecznościowych
Prowadzący: Gabriela Kwarta
wydarzenie płatne

Szkolenie jest organizowane przez Good Books we współpracy z Krośnieńską Biblioteką Publiczną.

Biblioteka w mediach społecznościowychSzkolenie jest odpowiedzią na konieczność promowania oferty i usług biblioteki w social mediach.
Dowiedz się:

  • jak w 100% wykorzystać możliwości Facebooka,
  • co publikować na Instagramie,
  • w jaki sposób biblioteki wykorzystują TikToka aby dotrzeć do najmłodszych,
  • jak przygotować efektowny materiał graficzny,
  • co pisać aby zaangażować swoich odbiorców i wezwać ich do działania!

 

Liczy się efekt

Szkolenie Krzysztofa BieganowskiegoPodczas szkolenia nie skupiliśmy się jednak tylko i wyłącznie na samych postach, wydarzeniach, organizowaniu spotkań na żywo itp. Staram się kłaść duży nacisk na omówienie statystyk i analizę swoich działań jako administratora danego fanpejdża. Moim zdaniem jest to genialne źródło informacji, które odpowiednio zrozumiane, potrafią wpłynąć na dalsze działania w mediach społecznościowych oraz zaplanować odpowiedni na nie budżet.

Misja i wizja

Przy okazji tego szkolenia dużą uwagę zwracamy na młodego czytelnika. Jednak określamy go również jako naszego klienta, który nie przychodzi tylko po jakąś książkę. Ale takiego, któremu mamy sprzedać wizję, przedstawić naszą ofertę i pokazać w szerszym ujęciu nasz wizerunek. Jednym słowem mamy na tyle zapaść mu w pamięci, aby do nas wracał. I do tego wykorzystujemy takie narzędzia jak media społecznościowe, stronę internetową, a także programy graficzne.   

Jeśli nasze projekty marketingowe, promocyjne i wizerunkowe traktować będziemy na zasadzie myślenia o nich w ramach zaangażowanego czasu, ludzi i pieniędzy, to z pewnością łatwiej będzie osiągnąć zamierzone cele.

Jeszcze raz: liczy się efekt!

Wspominam o tym bardzo wyraźnie podczas każdego szkolenia dotyczącego mediów społecznościowych. Wychodzę z założenia, że wiedzę o samych narzędziach należy przekuć w szerszy sukces, niż tylko umiejętność wrzucania ładnych postów na biblioteczną tablicę w sieci.

Tym bardziej jestem przekonany, że tego typu szkolenia są wręcz nowatorskie na rynku. Uczestnicy wynoszą z nich znacznie więcej specjalistycznej wiedzy marketingowej. Zawsze cieszę się z kolejnych szkolonych grup, które wykorzystują nabytą wiedzę w swojej pracy, praktycznie jeszcze w tym samym dniu.

 

Zobacz także