Home news Nabór na szkolenia online dla kadr kultury podczas kwarantanny

Nabór na szkolenia online dla kadr kultury podczas kwarantanny

Bibliotekarze, nauczyciele, edukatorzy, animatorzy kulturalni i wszyscy zainteresowani! Ogłaszamy nabór na pierwsze szkolenia online dla kadr kultury! W dniach 27-30 kwietnia zapraszamy na pierwsze trzy, otwarte szkolenia online, które sami wybraliście. 

Szkolenia online dla kadr kultury

Program oraz tematyka szkoleń online powstał na podstawie badań ankietowych, które przeprowadzaliśmy w ubiegłych tygodniach. Oferta szkoleń online podzielone została na cztery kategorie:

  1. Promocja i marketing
  2. Praca z dziećmi
  3. Obsługa klienta
  4. Psychologia.

Szkolenia zostały specjalnie zaprojektowane i dopasowane do potrzeb i możliwości jakie zgłaszaliście w ankietach. Oczywiście do każdego zakupionego szkolenia oferujemy w prezencie książką „Zgubiona dusza” z autografem Olgi Tokarczuk.

A oto harmonogram pierwszych trzech szkoleń:

27 kwietnia

Temat szkolenia: „Od niemowlaka do mola książkowego. Jak wychować małego czytelnika?”

Czas trwania: 10.00 -12.30.
Link do zapisu: kliknij tutaj.
Wydarzenie na Facebooku: dołącz.
Informacja o prowadzącym:  szkolenie poprowadzi Paulina Nędzi, która z zamiłowania i wykształcenia jest bibliotekarzem. Na co dzień pracuje w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach. Skupia się na organizacji wydarzeń skierowanych do najmłodszych użytkowników biblioteki i cały czas poszukuje nowych form promocji czytelnictwa, zwłaszcza tych, wykorzystujących nowe technologie. Prywatnie miłośniczka reportażu. Kiedy nie czyta, ogląda seriale.

28 kwietnia

Temat szkolenia: „Jak i jakie książki polecać młodzieży?”

Czas trwania: 10.00 -12.30.
Link do zapisu:
kliknij tutaj.
Wydarzenie na Facebooku: dołącz.
Informacja o prowadzącym:  szkolenie poprowadzi Alina Łysak, bibliotekarka, zajmująca się na co dzień pracą z młodzieżą i dziećmi, książkami i social media. Mól książkowy, który nie gardzi także dobrą grą – zawsze ma przy sobie książkę albo całą bibliotekę e-booków. Alina regularnie projektuje mobilne gry miejskie dla MBP Wrocław. Między innymi jest autorką gry „Super Geek”, która jest wykorzystywana podczas lekcji bibliotecznych.

30 kwietnia

Temat szkolenia: „Jak zorganizować konkurs online?”

Czas trwania: 10.00 -12.30.
Link do zapisu:
kliknij tutaj.
Wydarzenie na Facebooku: dołącz.
Informacja o prowadzącym:  szkolenie poprowadzi Konrad Grochowski, który zajmuje się e-marketingiem, w szczególności tworzeniem kontentu, wysłaniem newsletterów i kampanii promocyjnych. Prowadzi media społecznościowe, tworzy strony internetowe, pozycjonuje i optymalizuje serwisy. Prywatnie – szczęśliwy mąż i tata, który w wolnych chwilach zaczytuje się w książkach fantasy, zapalony wędkarz i miłośnik muzyki Franka Sinatry.

Najważniejsze informacje dotyczące szkoleń online

 • Każde szkolenie online potrwa łącznie 2,5 godzin.
 • Szkolenia będą się odbywały na platformie LiveWebinar. Uczestnicy szkolenia ok. godziny przed rozpoczęciem spotkania dostaną linki z dostępem.
 • Żeby uczestniczyć w szkoleniu, konieczny jest dostęp do internetu.
 • Posiadanie komputera lub laptopa jest konieczne tylko przy niektórych szkoleniach, które mają formę bardziej praktyczną i warsztatową. Żeby się upewnić, czy na szkoleniu, które Cię interesuje, komputer jest warunkiem koniecznym – napisz lub zadzwoń do nas, a podpowiemy!
 • Szkolenia są płatne – od 99 zł netto, wystawimy fakturę. Regulamin oraz link do zapisów znajdziesz tutaj: kliknij tutaj.
 • Napisz lub zadzwoń do nas, a Ci odpowiemy na wszelkie pytania!

Szkolenia online – wartości dodane:

 • Przez cały tydzień po szkoleniu uczestnicy mają możliwość napisania do trenera i skonsultowania z nim wszelkich wątpliwości dot. tematu szkolenia.
 • Wsparcie na grupie facebookowej – można zadawać pytania, wspólnie się komunikować, pisać do trenera.
 • Po każdym spotkaniu online chętnym wyślemy certyfikat, potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu – taki, jak widać poniżej.Certyfikat

Więcej naszych szkoleń online znajdziecie tutaj: szkolenia online. 

O terminach kolejnych otwartych szkoleń online będziemy informować na bieżąco. A Wy w międzyczasie się zapisujcie na nie ;)

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zobacz także